Voeg automatisch pauze toe aan tijdsregistraties op basis van...
Niet automatisch toevoegen
Er wordt geen automatische pauze toegevoegd, de werknemer moet zijn eigen pauzes prikken.
Planning
De pauze zal overgenomen worden uit de planning waarbij de pauze op de shift/taak werd ingevuld.
Wanneer de werknemer wel pauze prikt, zal dit niet werken.
Werkrooster
Wanneer je een vast werkrooster hebt ingesteld, wordt de pauze overgenomen die werd ingegeven.
Met een variabel werkrooster kan je deze instelling niet gebruiken, omdat er geen pauze kan ingegeven worden.
Wanneer de werknemer wel pauze prikt, zal dit niet werken
Tijdsduur
Je kunt ervoor kiezen om automatisch een pauze toe te voegen nadat een bepaald aantal gewerkte uren is bereikt. Deze instelling is van toepassing op alle werknemers.
Je gebruikt groene + om de instelling toe te voegen en
blauwe - om deze te verwijderen.
Minimale tijdsduur per geprikte pauze
Met de minimale tijdsduur kies je ervoor om de tijdsduur van de pauze af te ronden op 0, 5, 10, 15, 30 of 60 minuten.Dit betekent dat wanneer je de instelling op 30 instelt en de werknemer neemt 15 minuten pauze, zal de pauze 30 minuten worden.
Afronding tijdsduur per geprikte pauze
Met de afronding kies je ervoor om de geprikte pauze af te ronden op 0, 5, 10, 15, 30 of 60 minuten.Dit betekent dat wanneer je de instelling op 10 instelt en de werknemer neemt 15 minuten pauze, zal de pauze 20 minuten worden.